Kontakt0048 91 484 78 14
pliki do pobraniabiuro@edulingus.pl
Jesteś tutaj:     > Kursy językowe
Kursy językowe

Kursy oferowane przez EduLingus dostępne są przez cały rok z wyjątkiem kursów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży, które realizowane są glównie w okresie wakacji i ferii.

Są to w większości wyjazdy indywidualne,   uczestnik  kursu zostaje włączony do międzynarodowej grupy w wybranej szkole językowej, na swoim poziomie znajomości języka, i w odpowiednim przedziale wiekowym. Dla dzieci i młodzieży oferujemy również grupowe wyjazdy do zagranicznych szkół z polskim opiekunem i transportem.

Kadrę szkół językowych stanowią wykwalifikowani do nauczania obcokrajowców  nauczyciele, pochodzący z danego kraju. 

Rodzaje kursów:

 • ogólne (standardowe, intensywne) 
 • biznes 
 • specjalistyczne ( np.: język prawniczy, medyczny, dla nauczycieli języków)
 • Zajęcia indywidualne
 • przygotowujące do egzaminów, podjęcia studiów na uczelniach
 • dla dojrzałych uczestnkow od ok. 50 lat
 • wakacyjne dla dzieci i młodzieży
 • z praktyką / pracą w firmie


 1. Zapoznanie się z ofertą i wybór odpowiadającego kursu, zakwaterowania
 2. Zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w imprezach organizowanych przez EduLingus
 3. Wypełnienie i przesłanie na adres biura ( poprzez stronę internetową, pocztą, faksem bądź mailem ) formularza umowy- zgłoszenia i podpisanych warunków uczestnictwa
 4. Wpłata 30% wyszacowanych kosztów kursu na konto EduLingus przy podpisywaniu umowy. 
 5. Dopłata pozostałej kwoty na minimum 30 dni przed wyjazdem
 6. Przesłanie  przez EduLingus na adres uczestnika kursu pakietu dokumentów wyjazdowych zgodnych z zamówieniem ( bilet lotniczy bądź nr rezerwacji, potwierdzenie rezerwacji kursu i adres szkoły, potwierdzenie rezerwacji i adres zakwaterowania, broszura wybranej szkoły, ubezpieczenie, ewentualnie plan miasta, itp. )


 • rezerwacja w wybranej szkole, dokumenty na kurs
 • zakwaterowanie
 • bilet na przejazd / przelot
 • transfery lotniskowe
 • ubezpieczenie


 • u rodzin goszczących
 • w akademikach
 • w szkolnych rezydencjach i apartamentach
 • w hotelach
 • w pensjonatach

 

RODZAJE UBEZPIECZEŃ PROPONOWANE PRZEZ  EDULINGUS:

Polisę ubezpieczeniową można zamówić jako pakiet z innymi usługami w umowie- zgłoszeniu -

wtedy  biuro wykupi odpowiednią polisę w Signal Iduna, bądź można polisę wykupić bezpośrednio z naszej strony internetowej.

Na podróż wymagane jest ubezpieczenie w zakresie:

Koszty leczenia, nieszczęśliwe wypadki (KL i NW)

Oraz opcjonalnie ubezpieczenie bagażu, ubezpieczenie kosztów odwołania uczestnictwa w imprezie na wypadek choroby lub zdarzenia losowego, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, kradzieży, następstw chorób przewlekłych, czy związanych z uprawianiem sportów.  - przy wykupionym transferze lotniskowym, na lotnisku/dworcu oczekuje na uczestnika kursu przedstawiciel szkoły,  uczestnik kursu zostaje przewieziony do miejsca zakwaterowania.

- dzieci do lat 14 mieszkają zwykle w kampusach szkoły gdzie są pod stałą opieką kadry szkoły, starsi uczestnicy mogą wybrać również zakwaterowanie u rodzin goszczących

- osoby powyżej 14 lat, z zakwaterowaniem poza szkołą, na zajęcia do szkoły dojeżdżają samodzielnie, o ile zachodzi taka potrzeba

- kursy rozpoczynają się w poniedziałki, prowadzone są od poniedziałku do piątku. Zakwaterowanie rozpoczyna się w niedzielę poprzedzającą kurs, do soboty po kursie.

- w pierwszym dniu pobytu w szkole odbywa się test kwalifikacyjny na podstawie którego określany jest poziom językowy uczestnika i przyporządkowanie do odpowiedniej grupy, oraz spotkanie informacyjne.

TRANSPORT

Bilety na połączenia drogowe (autokarowe, busy) można zakupić bezpośrednio z załączonej na stronie www.edulingus.pl wyszukiwarki, bądź zamówić jako pakiet z innymi usługami w umowie- zgłoszeniu.

Bilety lotnicze można zamówić poprzez zgłoszenie w umowie-zgłoszeniu, przedstawimy wtedy propozycje przelotu do Państwa akceptacji.- dzieci i młodzież są objęci opieką kadry wybranej szkoły od momentu wyjścia z autokaru / samolotu aż do momentu powtórnego udania się na lotnisko/ dworzec

- uczestnicy kursu zakwaterowani w większej odległości od szkoły, dojeżdżają środkami komunikacji miejskiej, i najczęściej sami wykupują sobie karnet na przejazdy (informacje na ten temat uzyskują w recepcji szkoły).

- uczestnicy kursu wszelką pomoc i niezbędne informacje uzyskują  w recepcji szkoły do której się udają. W dokumentach wyjazdowych podane są również całodobowe numery telefonów alarmowych do szkoły i do biura EduLingus.- wszystkie szkoły językowe dla dorosłych oferują poza kursem szeroki wachlarz zajęć popołudniowych, wieczornych  i weekendowych. Część z tych zajęć jest  w cenie kursu, za niektóre można dodatkowo zapłacić na miejscu w szkole.

- w przypadku pakietów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży zajęcia pozalekcyjne są wliczone w cenę kursu.

- zajęcia popołudniowe i wieczorne to miedzy innymi: dyskoteki, quizy, nauka tańca, karaoke, zajęcia sportowe, wieczory filmowe, barbecue, kręgle, itp.

- wycieczki: weekendowe, jedno lub dwudniowe do atrakcyjnych miejsc, najczęściej autokarowe, organizowane są przez szkoły.Szybka nawigacja
          Ogólne informacje
          Procedura rezerwacji
          Formalności
          Zakwaterowanie
          Warto pamiętać
          Opieka i bezpieczeństwo
          Zajęcia pozalekcyjne


Wyszukaj kurs

Język
Wiek
Kraj
Miasto
Copyright © 2011 EduLingus | designed by DWG Design


EduLingus. Turystyka i Edukacja ul. Dunska 60/1, 71-795 Szczecin, Polska
NIP 8511277439, REGON 812625674